Brnik 2 úspešne odovzdaný

Slávnostného otváracieho ceremoniálu sa zúčastnili nielen členovia najvyššieho vedenia Bosch Rexroth pán Reinhard Schäfer a pán Holger von Hebel, ale aj premiér Slovinska pán Robert Golob a minister ekonomického rozvoja a technológií pán Matjaž Han.
Potvrdzuje to skutočnosť, že ide o veľmi dôležitú investíciu nielen pre nadnárodného giganta v oblasti automotive a strojárenského priemyslu, ale aj pre samotnú krajinu.



Hala Brnik 2 patrí priestorovo a technologicky medzi najlepšie a najmodernejšie výrobné haly v Európe. Na vykurovanie a chladenie 25 000 m2 priestorov využíva primárne tepelné čerpadlá a na jej streche sa nachádza fotovoltaická elektráreň s celkovým inštalovaným výkonom 1,7 MW.


Na tomto úspechu sa svojou investíciou môžete podieľať aj vy.
Prečítajte si viac tu: /projekty/brnik-2/