PROJEKTYRezidenčné projekty

Čierna Voda, Chorvátsky Grob

Projekt Čierna Voda sa nachádza v obci Chorvátsky Grob, nedaľeko od Bratislavy. Projekt je atraktívny výbornou polohou priamo v centre obce s kompletnou občianskou vybavenosťou a nedostatkom ponuky porovnateľného dostupného bývania v obci.

Úžitková plocha2 300 m2

Počet bytov44

Časový horizont2020 - 2022

Fáza projektuPrípravná

V projekte vystupujeme ako finančný partner pri výstavbe 2 bytových domov s 5 nadzemnými podlažiami. Výstavba je naplánovaná na začiatok v 1Q 2021 a ukončenie výstavby je naplánované na 4Q 2021.

Projekt sa nachádza v obci Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda, ktorá sa nachádza v dosahu od Bratislavy. Projekt je atraktívny výbornou polohou priamo v centre obce s kompletnou občianskou vybavenosťou a nedostatkom ponuky porovnateľného dostupného bývania v obci.

V dvoch bytových domoch sa bude nachádzať 44 bytov, určených prevažne pre začínajúce rodiny – tak je koncipovaná i cenová stratégia predaja bytov. Celá oblasť sa skladá z prevažne rodinných domov a je veľmi tichá, orientovaná na rodiny s deťmi v blízkosti lesa.

Dopravná dostupnosť obce do Bratislavy sa razantne zlepší po dostavaní diaľničného obchvatu Bratislavy – úseku s napojením medzi Vajnormi a Čiernou vodou ako aj dobudovaní diaľničného privádzača Triblavina.

Máte záujem?

Spýtajte sa nás na čokoľvek! Nechajte nám telefónne číslo a my Vám zavoláme naspäť.

Naplánujte si hovor

Odoberajte novinky z našich projektov

Prihláste sa na odber noviniek z našich projektov a buďte na pravidelnej báze informovaní o aktuálnom dianí.

Majte prehľad o stave svojich investícií

Prihláste sa do klientskej zóny, kde nájdete komplexný prehľad svojich investícií.

Prejsť do klientskej zóny